logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Doritos Nacho Aile Boyu 64 g

Doritos Nacho Aile Boyu 64 g

25 TL Alışverişe %10 İndirim

Adet Fiyatı : 8,00 TL
Koli Fiyatı (30 Adet) : 232,50 TL
Birim Fiyat: 7,75 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Doritos Nacho Aile Boyu 64 g

Doritos Nacho Aile Boyu

Doritos Nacho, cips sevenler için en iyi markaların başında geliyor. Özel bir paket içinde satışa sunulmuş. Son derece kaliteli olan mısırlar toplanarak elde edilmiş. Buna ayrıca harika ve lezzetli bir peynir aroması da eklenmiş. Böylelikle muhteşem bir tat ortaya çıkmış.

Doritos Nacho Aile Boyu , olarak piyasaya sunulmuş durumda. İçeriği son derece zengin. En güzel peynirler ve en kaliteli mısırlar bir araya getirilmiş. Sodyum, protein ve lif ile yapılmış. Son derece taze. Kullanım süresi uzun. Çıtır çıtır yapısı ile ağzınıza layık. Hem sıcak içecekler hem de soğuk meşrubatlar ile tüketebilirsiniz.

Son derece harika bir lezzete sahip olan cips, özellikle film izlerken sizin en iyi dostunuz olacak. Ayrıca arkadaş toplantılarında onlara cips ikram edebilir ve bu muhteşem tattan faydalanmalarını sağlayabilirsiniz. Her çeşit değişik soslar ile tüketilebilir. İlk defa deneyecek olanlar bundan kesinlikle bir pişmanlık duymayacaklar. Bizim Toptan sitesinden, oldukça uygun bir fiyatla siparişi hemen verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.