logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Domestos Kar Beyazı Çamaşır Suyu Ultra 2 kg
  • resm Domestos Kar Beyazı Çamaşır Suyu Ultra 2 kg

Domestos Kar Beyazı Çamaşır Suyu Ultra 2 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Domestos Kar Beyazı Çamaşır Suyu Ultra 2 kg

Domestos Ultra Çamaşır Suyu Kar Beyaz, içeriğindeki güçlü formülü ile çoğunluğun tercihinde olmaktadır. Temizlik yaparken gözle görülen bir performans sağlar. Aynı zamanda içeriğindeki muhteşem temizleme etkisi de, uzun süre yüzeylerde kalıcı olarak yer alır.
Ultra performans göstermesi mutfak zeminlerinde, banyoda ya da tuvalette ki mikropların tamamen temizlenmesini sağlar. Evinde hijyenik bir temizlik isteyenler için tercih edilmektedir. Ultra Çamaşır Suyu Kar Beyaz, evin her alanında rahatlıkla kullanılabilir.
Fayanslar, geniş yüzeyler, lavabolar, tuvaletler ve her türlü alandaki mikroplar tek seferde tamamen kaybolmaktadır. Aynı zamanda fayanslarınızın aralarının kar beyazı şeklinde temizlenmesi için de tercih edebilirsiniz.
Maksimum etki göstermesi, derinlemesine temizlikte önerilir. Uzun süreli koruma etkisi bulunur. Bu sebeple uzun süreli olarak kullanılabilir. Kovaya bir kapak ilave  edilmesi ile evin her alanı temizlenmektedir. Çoğunluğun tercih ettiği ürünü sizde evinizde mükemmel bir temizlik için tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.