logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Dolphin Lateks Pudralı M Muayene Eldiven

Dolphin Lateks Pudralı M Muayene Eldiven


Adet Fiyatı : 65,95 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 1319,00 TL
Birim Fiyat: 65,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dolphin Lateks Pudralı M Muayene Eldiven

Dolphin Lateks Muayene Eldiven Pudralı (M)

Dolphin Lateks Muayene Eldiven Pudralı ürünü, hijyenin olması gereken her ortam için üretilmiştir. Fiziksel temas yolu ile elinize bulaşabilecek muhtemel mikroplara, virüslere ve bakterilere karşı koruyucu bir üründür.

Ürün doğal lateks maddesinden üretilmiştir. Pudralı olduğu için elinizde terleme oluşmaz, kolayca giyebilir ve kolayca çıkarabilirsiniz. Yapısı yumuşaktır. Kolay bir kullanımı vardır. Özellikle hastanelerde, diş klinikleri, ilaç sektöründe el ile temas edilmemesi gereken işler için kullanılır.

Pakette 100 tane lateks muayene eldiveni bulunmaktadır. Hastane gibi hızlıca kullanılması gereken yerlerde güzel bir iş birliği sağlar. Her eldiven tek kullanımlık bir kullanıma sahiptir.

Kullanılması gereken yerler için hızlı ve güzel bir etkiye sahip eldivenler artık günümüzde olmaz ise olmazlardan biri olarak görülmektedir. Muayene eldiveni kullanımı sağlık sektörü geliştikçe artmış, buna bağlı olarak fiziksel temas ile geçen bulaşıcı hastalıkların azalması paralel olarak gerçekleşmiştir. Bu sayede insanlar sağlığına daha fazla dikkat etmeye başlamış, daha mutlu hayatlar sürdürebilmesine olanak sağlamıştır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.