logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Doğanay Nare Beyaz Sirke 2 L

Doğanay Nare Beyaz Sirke 2 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Doğanay Nare Beyaz Sirke 2 L

Doğanay Nare Beyaz Sirke 2 Lt

Sirke kokusundan rahatsız olanlar beyaz olanı tercih edebilir. Çünkü diğerlerine nazaran rahatsız edici bir kokuya sahip değil. Daha az hissedilen kokudan dolayı öne çıkar. Doğanay Nare beyaz sirke bu detaylara sahip. Kokusundan ziyade etkili içeriklere yer verilmiştir. 

Örneğin antioksidan etkisi dikkatlerden kaçmaz. Bu haliyle sebze ile meyve hijyeninde sıklıkla kullanılır. Suyun içerisinde katılan sirke, mikropların ölmesini sağlar. Genelde hijyen açısından Doğanay sirke tercih edilir. Antioksidan etkisi buna katkı sağlar. 

Hatta yüzey temizliği için de sık sık tercih edilmesi dikkatlerden kaçmıyor. Yine su içerisine eklenen sirke ile yüzeyleri temizlemek mümkün. Mikropların giderilmesi için tercih edilir. Yüzey temizliği en etkili şekilde gerçekleşir. Ancak bu süreçte kokuyu da göz önünde bulundurmak gerekir. 

Kuru ve serin ortamlarda saklanan sirke, uzun ömürlüdür. Doğru şekilde muhafaza edenler diledikleri zaman ve istedikleri şekilde kullanabilir. Daha çok meyve ile sebzelerin yıkanma aşamasına tercih edilir. Yine salatalar için de sirke kullanımı yaygın. Çok amaçlı kullanıma uygun olduğu için neredeyse her evde mutlaka bulunan ürünler arasında. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.