logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Doğa Stıck Esmer Toz Şeker 600 g

Doğa Stıck Esmer Toz Şeker 600 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Doğa Stıck Esmer Toz Şeker 600 g

Doğa Stick Esmer Toz Şeker 600 Gr

Toz şeker üretimi sırasında en kaliteli v e nitelikli pancarlar kullanılmaktadır. Sağlık koşullarına ve kalite kıstaslarına tam uyumlu bir üretim aşamasının benimsenmesi Doğa markasının bu alanda takdir toplamasını sağlıyor.

Doğa Stıck Esmer Toz Şeker 600gr sayesinde şeker ihtiyacınızı pratik şekilde karşılama fırsatını yakalayabilirisiniz. Stick şekerlerin kullanımının diğer seçeneklere göre çok daha pratik olması günlük hayatta kullanım alanını da genişletiyor.

Esmer toz şeker kullanımı hem içecekleri tatlandırmak için hem de klasik olarak tatlılar hazırlama aşamasında kullanılabiliri. Beyaz şekere göre bir kademe daha az işlem gördüğü iiçiin bazı kişiler tarafından daha sık tercih edilir.

Lezzet konusunda herhangi bir aksaklık olmaması için defalarca denetimlerden geçirilmiştir. Harika bir rayihaya ve yoğun ve hayran bırakan bir şeker aromasına sahip olduğu yapılan incelemelerde fark ediliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.