logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dimes Şeftali Meyve Nektari Cam 200 ml 12'li

Dimes Şeftali Meyve Nektari Cam 200 ml 12'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dimes Şeftali Meyve Nektari Cam 200 ml 12'li

Dimes Şeftali Nektarı Cam Şişe 200 Ml (12 Adet)

Dimes Şeftali Nektar Cam Şişe 200 Ml (12 Adet): Bunaltan sıcaklarda serinlik hissi veren şeftali nektarı, taze ve enfes bir lezzeti ortaya koyar. Masalara mutluluk getirerek, harika sabah kahvaltıları sağlar. Bahçelerden toplanan şeftaliler fabrikalardan geçerek evlere sunulmaktadır. 

Taze şeftali kokusu ve lezzetiyle her kesimden insanın tercihi konumundadır. Kullanım kolaylığı sağlayan cam şişesiyle pratik ve hızlı bir şekilde içmeyi sağlar. Yemeklerin yanında iyi giden şeftali nektar içinizi ferahlatarak, serinletir. 

Çocukların bayılarak içtiği şeftali nektarı her yemeğin yanında içilmektedir. Taze ve leziz bir şekilde sunulan şeftali nektarı kişiye enerji vererek,  yemek sofralarının vazgeçilmez içeceği olmuştur. Çocuktan yaşlısına kadar her kesim tarafından tanınan şeftali nektarı, koruyucu cam şişesiyle taze bir şeftali lezzetini ortaya sunar. 

Her öğünde tüketilebilen bir içecektir. Küçük ve kullanışlı cam şişesiyle serinlemek istediğiniz anlarda vazgeçilmez bir şeftali olacaktır. Günü kurtaran enfes lezzetlerden birini sunar.  Özellikle çocukların bayılarak içtiği şeftali nektarı kendine özgü oluşturulan aromasıyla dikkat çeker.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.