logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dimes Kayısı Meyve Nektar Cam 200 ml 12'li

Dimes Kayısı Meyve Nektar Cam 200 ml 12'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dimes Kayısı Meyve Nektar Cam 200 ml 12'li

Dimes Kayısı Nektar Cam 200Ml Koli (12 Adet)

Meyveler… Hem dalından yemesi hem marmelatları hem suları ayrı ayrı lezzetler barındıran, ağaçta yetişen tatlılardır meyveler. Yaz, kış fark etmeksizin, yemeklerin yanında veya sade olarak tüketilen meyve suları küçük, büyük fark etmeden her yaş grubu tarafından sevilen içeceklerdir.

Kayısı gibi yoğun posası bulunan meyveler, nektar olarak üretilir. Dimes Kayısı Nektar Cam Şişe de verimli kayısı ağaçlarının en olgun kayısıları seçilerek, özenle üretilen bir meyve nektarıdır.

Dimes Kayısı Nektar Cam Şişe 200 ml, ürünün adından da anlaşıldığı gibi, cam şişelerde tüketime sunulmaktadır. Bu sayede hem şişeler tekrar kullanılabilir hem de plastiğe nazaran daha çevreci bir yaklaşımdır.

Kayısı nektarı, tatlılarla, et ve sebze yemekleriyle, tuzlu atıştırmalıklarla ya da haricen tüketilebilir. Tüketimi tamamen zevke bağlıdır. Seçkin ağaçlardan toplanan kayısıların aroması, her türlü yiyeceğe lezzet katmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.