logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Deva Tarçın 20 g
  • resm Deva Tarçın 20 g

Deva Tarçın 20 gAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Deva Tarçın 20 g

Deva Tarçın 20 Gram (12 Adet)

Eski çağlardan bu yana kullanılan ve sofraların özellikle de tatlıların vazgeçilmez lezzeti olan tarçının ilk kullanımı Milattan öncesi dönemlere dayanmaktadır. MÖ 2700’lü yıllarda Çinliler tarafından kullanıldığı bilinen tarçın Topik Güney ve Güneydoğu Asya kökenli bir baharattır.

Mutfaklarda hem çubuk hem de toz olarak kullanılabilen tarçının kullanım yeri de oldukça geniştir. Unlu ve şekerli yiyeceklerde, tatlılarda, içeceklerde, kahve ve çikolata soslarında hatta et ve sebze yemeklerinde kullanılabilmektedir.

Türk mutfağında özellikle sütlaç, keşkül ve muhallebi gibi tatlılarda kullanılan tarçın ayrıca pasta ve kurabiyelerde de sıklıkla tercih edilmektedir. Antiseptik özelliği ile sağlık açısından da oldukça faydalı olan tarçın hem lezzet hem de şifa anlamında değerli ve önemli bir baharattır.

Deva tarçın 20 gram (12 Adet) ürünü için Bizim Toptan online alışveriş sitesi size piyasadaki en uygun ve avantajlı fiyatları sunmaktadır. Oturduğunuz yerden sadece bir tıkla en uygun fiyatlı Deva tarçın alımı için Bizim Toptan online alışveriş sitesinden sipariş verebilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.