logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Deva Sumak 40 g

Deva Sumak 40 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Deva Sumak 40 g

Deva Sumak 40 Gr (15 Adet)

Deva Sumak 40 Gr (15 Adet) paketlenmiş hali ile hem lezzetli hem de ekonomik bir alternatif oluşturuyor. Ülkemizde en sık kullanılan ve özellikle verdiği ekşilik ile göz dolduran baharatlar arasında bulunmaktadır. Ülkemizin her bölgesinde yaygın kullanılsa da özellikle doğu illerinde severek tüketildiği görülüyor.

Deva sumak içerdiği kaliteli materyaller ve hammadde ile hem sağlığınızı muhafaza etmenizi hem de yemeklerinizin çok daha lezzetli bir hale gelmesini mümkün kılacaktır. Bu süreç içerisinde dolmalardan çorbalara kadar birçok farklı seçenek üzerinden tercihte bulunma fırsatını vardır.

Sumak seçeneklerine göz atıldığı zaman özellikle yemeklere tat katmasının yanı sıra çay olarak da demlenebilir olması kullanım alanını pekiştiren detaylar arasında en hakiki hammaddeden üretilen bu ürü içerisinde katkı maddesi bulunmamaktadır.

40 gramlık paketleri satın alarak mutfağınıza tat ve yemeklerinize lezzet katma imkânını elde edebilirsiniz. Sumak doğu lezzetlerine açılan kapı olacak ve artık ekşi rayihanın sadece limon ve türevlerinden elde edilmediğini net şekilde göreceksiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.