logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Deva Pul Biber 20 g 12'li

Deva Pul Biber 20 g 12'liPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Deva Pul Biber 20 g 12'li

Deva Pul Biber 20 Gr

Yemeklere tat katan pul biber yemeklerin vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. Geleneksel Türk mutfaklarını hatırlayan tadıyla geçmişten günümüze herkes tarafından sevilerek tüketilmektedir. Deva Pul Biber 20 Gr: Kendine özgü aroması ve tazeliğiyle yapılan yemeklere tat katmaktadır. 

Kullanım rahatlığı sağlayan kabıyla kolay bir şekilde açılıp yemeklere ilave edilen pul biber hızlı ve pratik bir şekilde yemek yapmayı sağlar. Çeşitli bitki çaylarına ve gıdalara atılan pul biber keyifle yenmektedir. 

Birçok yemeğe atılan çoklu paketiyle mutfağa yeni başlayanlar için uygun bir tercih olacaktır. Herkesin severek tükettiği pul biber, birçok yerde bulunmaktadır. Gerçek acı severlerin keyifle yediği bir ürün olması da son derece dikkat çekicidir. 

Birçok alanda ve yemekte kullanılan pul biber geleneksel mutfakların özlenen lezzetini geri getirmiştir. Kısa sürede nefis yemekler çıkartmak isteyenler için tercih edilmesi gereken kullanışlı ürünlerden bir tanesidir. Pul biber geçmişten geleceğe herkes tarafından bilinen ve sevilen baharatlardan biridir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.