logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Deva Limon Tuzu 35 g
  • resm Deva Limon Tuzu 35 g

Deva Limon Tuzu 35 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Deva Limon Tuzu 35 g

Deva Limon Tuzu 35 Gr (12 Adet)

Limon tuzu sitrik asit olarak da nitelendirilir, turunçgillerin çoğunda bol miktarda bulunur. Yemeklere lezzet kattığı için bizim mutfağımızda sıklıkla kullanılır. Bu ürünü satın alırken firmanın güvenilir olmasına büyük önem vermelisiniz. Özellikle temin aşaması ve paketleme ile alakalı en kaliteli şekilde hizmet verdiğinden emin olunması gerekir. Deva bu konuda en sorunsuz şekilde hizmet veren sistemlerin başında gelir.

Devam limon tuzu aracılığı ile yüksek verimliliğe sahip lezzetli konserveler, turşular ve yemekler hazırlayabilirsiniz. Deva baharat bu ürünün satışa çıkarılmasından önce hem teminin hem de paketlemenin global standartlarda olmasına büyük önem vermektedir.

Deva Limon Tuzu 35 Gr (12 Adet) toplu bir biçimde satışa sunulduğu gibi dileyen kişilere 35 gramlık tekli paketler halinde de satışa sunulabilmektedir. Bizim Toptan firmamız sayesinde ürünlere hem en kısa sürede hem de en uygun fiyatlar ile sorunsuz bir biçimde erişim sağlayabilirsiniz. Bizim Toptan alışverişinizi evinizin kapısına kadar getirebilecek derecede donanımlı bir biçimde sunmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.