logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Deva Kırmızı Pul Biber 40 g
  • resm Deva Kırmızı Pul Biber 40 g

Deva Kırmızı Pul Biber 40 g



Adet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Deva Kırmızı Pul Biber 40 g

Deva Kırmızı Pul Biber 40 Gr (10 Adet)

Deva Kırmızı Pul Biber 40 Gr (10 Adet) ülkemizin muhteşem biber mahsullerinden üretilmekte ve sunmuş olduğu aroma çeşitliliği ile memnuniyet yaratmaya da devam etmektedir. Bütçelere hitap ederken sofraya yeni bir rayiha koyma ve yemeklerinizi çok daha donanımlı bir hale getirme imkanını yakalayabilirsiniz.

Deva kırmızı pul biber sayesinde tüm et yemekleriniz artık çok daha yüksek bir aromaya sahip olacaktır. Bu noktada özellikle kırmızı et ile uyumu yadsınamaz. Tabi kullanım ölçüsüne kendi acı sevme eşiğinize uygun olarak karar verebilirsiniz.

Sebze yemeklerinde de kullanılabilir ve tat konusunda daha zengin bir boyut kazandırılabilir. Kullanımı sırasında kendi damak tadınıza uygun bir şekilde seçim yapılması çok daha verimli ve beni gören bir sonuç oluşturacaktır.

Deva markası tarafından üretilen bu muhteşem baharatın içeriğinde yerli biberler kullanılmakta ve imalat sırasında olabildiğince yüksek bir kalite seviyesinin belirlenmesi temel amaç olarak belirlenmiştir. Siz de yemeklerinizi daha yüksek rayihalı ve sofralarınızı daha renk hale getirmek isterseniz en doğru yerdesiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.