logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Deva Kekik 10 g

Deva Kekik 10 gAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Deva Kekik 10 g

Deva Kekik

Üretim aşamasından ambalajlanmasına kadar, itina ile işleme tabi tutularak üretilen Deva kekik, et yemeklerinde, çorba, sebze, mantar yemekleri ve daha birçok yemek çeşidinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir baharat türüdür. Özellikle, kabak, çorba, her türlü tavuk ve et ürünü yemeklerde kullanabileceğiniz ürün, yemeklere lezzet vermesinin yanında, ağızda hoş bir tat ve koku bırakmaktadır.

Tencere yemeklerinin yanında ızgara ve mangal yemeklerine de ayrı bir lezzet ve hava katan Deva Kekik, özel ambalajında, Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmektedir. 60 gramlık ekonomik boy paketlerinin yanında 10gr’lık, 12’li küçük paketlerde de rahatlıkla kullanabileceğiniz ürün, misafirlerinize özenle hazırlayacağınız yemeklere ayrı bir hava katmaktadır.

Sabah kahvaltılarında zeytinyağı üzerine serpiştirilerek yemeyi tercih edebileceğiniz ürün, sıcak ve soğuk tüm yemeklere, benzersiz aroma katmaktadır. Kekik, yemeklere kattığı muhteşem aroma tadının yanında, ağızda bıraktığı lezzet olarak da yemeklerde tercih edilen bir baharat türüdür.

Yemeklerinde ve kahvaltılarda kekik tadını, hissetmek isteyenler, www.bizimtoptan.com.tr online market üzerinden sipariş verebilirler. Temel gıda bölümünde tuz, baharat kategorisinde bulacağınız ürünü sipariş vererek, sevdiklerinize muhteşem lezzetler hazırlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.