logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Deva Karabiber 20 g
  • resm Deva Karabiber 20 g

Deva Karabiber 20 gAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Deva Karabiber 20 g

Deva Karabiber 20 Gr (12 Adet)

Deva baharatları piyasada yer alan birçok firmaya göre hem sağlık koşulları hem de ürün kalitesi bakımından kusursuz bir yapıya sahiptir. Bu kusursuz yapı sayesinde siz de hem sağlıklı hem de lezzetli yemekler oluşturabilirsiniz. Karabiber Anadolu mutfağının en vazgeçilmez öğelerindendir. Tam da bu nedenle sofralarımızda tuzun hemen yanında yerini bulur.

Karabiberin ham maddesinin temin edilmesinden paketlenmesine ve satışa sunulmasına kadar en net şekilde belirlenmiş olan unsur kesinlikle kalitedir. Deva markası kaliteden ve sağlık koşullarının muhafaza edilmesinden taviz vermemektedir. Tüm ürünler global standartlara uygun şekilde üretilir ve satışa çıkarılır. Bu şekilde siz de kilerinizdeki ihtiyacınızı temin ederken sorunsuz bir kalite elde edebilirsiniz.

Deva Karabiber 20 Gr (12 Adet) paketlenmiş şekilde satışa çıkarılmasına rağmen dileyen kişiler daha büyük ya da daha küçük ölçülerde erişimlerini tamamlayabilirler. Özellikle Bizim Toptan firmamızın her müşteri tipini memnun edecek kampanyalar sunması alışverişinizi daha uygun fiyata tamamlamanızı sağlayacaktır. Deva markasına Bizim Toptan aracılığı ile erişim sağlayarak baharat kilerinizdeki eksikleri tamamlayabilirsiniz.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.