logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Deva Hindistan Cevizi 20 g
  • resm Deva Hindistan Cevizi 20 g

Deva Hindistan Cevizi 20 gAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Deva Hindistan Cevizi 20 g

Deva Hindistan Cevizi 20 Gr (12 Adet)

      

Tatlılarda sıklıkla kullanılan hindistan cevizi, çeşitli paketler ve gramajlar ile satışa sunulmakta.  Sık sık kullananlar gramajı yüksek tek bir paket üzerinden satın alınabilir. Ya da gramajı düşük olan birkaç paket göz önünde bulundurulabilir. Özellikle de ürünün taze bir şekilde kullanılması için tekli paketlerden siparişe geçilebilir.

 

Deva markasının birkaç paket eşliğinde hindistan cevizi sergilediği görülüyor. Yani tek kullanımlık olacak şekilde hindistan cevizlerinin paketlenmesi sağlanır. Mesela Deva Hindistan Cevizi 20 Gr (12 Adet) olacak şekilde satın almak isteyenlere gösteriliyor.

 

20 gram olarak paketlerden sergilenen hindistan cevizleri, taze bir şekilde tüketilebilir. Bu anlamda ayrı 12 paket üzerinden satın almak isteyenlere gösterilir. Aslında avantajlı bir paket olan bu ürün, tasarruf sağlamak isteyenlerin dikkatini çekmektedir.

 

Bizim Toptan avantajlı olan ürünleri dahi makul fiyatlardan sunmaktadır. Yani normalde de ekonomik olan hindistan cevizini, Bizim Toptan’dan daha makul ücretler karşılında satın almanız mümkün. Direk olarak ürüne göz atanlar da siparişe geçiyor ve elde ediyor. Ücretlerden ziyade hızlı kargo gönderimi de avantajlı olmanızı sağlayacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.