logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Detan Hamam Böceği Yemi 6'lı

Detan Hamam Böceği Yemi 6'lıAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Detan Hamam Böceği Yemi 6'lı

Detan hamam böceği yemi evlerinizde ya da iş yerlerinizde dolaşmakta olan hamam böcekleri için yapılmıştır. Bu yemden yiyen ya da yem yuvasına girmiş olan bir hamam böceği ortalıkta dolaşmayıp yaptığı yuvaya geri dönmektedir. Almış olduğunuz bu yemi mutfak, lavabo, dolap arkası, dolap rafı, banyo gibi yerlere koyabilirsiniz. Hamam böcekleri yuvalarından çıktıklarında bu üründe bulunan yemin kokusunu alacak ve o yemin bulunduğu yere doğru hareket edeceklerdir. Yemin bulunduğu haznenin içine girip orada bir süre kalan hamam böcekleri yemi yemiş olacaktır. Yemi yedikten sonra dışarıya çıktıklarında ortalıkta dolaşmadan yuvalarına dönecek ve bir daha oradan çıkmayacaklardır.
Evinizi ya da iş yerinizi istila etmiş olan hamam böceklerinin  detan hamam böceği yemi  sayesinde evinizden ve iş yerinizden nasıl uzaklaştığını siz de göreceksiniz. Çok etkili bir çözüm olan bu ürün sayesinde artık hamam böceği kovalamak ve onları bulup yok etmek zorunda kalmayacaksınız. Bu ürünü etrafa her uyguladığınızda kontrol etmenizde fayda vardır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.