logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Detan 60 Gece Elektrolikit Cihaz + Yedek

Detan 60 Gece Elektrolikit Cihaz + YedekAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Detan 60 Gece Elektrolikit Cihaz + Yedek

Detan 60 gece elektrolikit cihaz yaz gecelerinde balkonunuzda ya da odanızda rahat bir şekilde uyumanızı sağlar. Sivrisineklerin, böceklerin ve diğer böcek türevlerinin korkulu rüyası olan bu ürün sizin yaz günlerinde en büyük destekçiniz olacaktır. Bu cihaz yanında ek olarak yedek bir parça da içermektedir. Cihazı dik bir şekilde kullanmanız ürünün işlevini yerine getirebilmesi için önemli bir noktadır. Ve cihazı kullanırken cihazın üstünü kapatmamanızda fayda vardır.
Sadece sivrisinek ve böceklerin değil aynı zamanda kara sineklerin de uykunuzda ya da gün içerisinde sizi rahatsız etmesini engellemektedir. Detan 60 gece elektrolikit cihaz adından da anlaşılacağı üzere 60 gece boyunca sizleri sivrisinek, böcek, kara sinek ve diğer böcek türevlerinden korumaktadır. Ama belirttiğimiz gibi bu ürünün işlevini, görevini tam anlamıyla yerine getirebilmesi için şişeyi dik bir biçimde ve ağzı açık olacak, kapanmayacak bir şekilde kullanmalısınız. İşte o zaman tam anlamıyla rahat bir uyku çekip, rahat bir gün geçirebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.