logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dermosept Pompalı El Dezenfektanı 1 L

Dermosept Pompalı El Dezenfektanı 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dermosept Pompalı El Dezenfektanı 1 L

El ve cilt hijyenin gerek olduğu her yerde kullanılan Dermosept Pompalı El Dezenfektanı klinik ve muayenehanelerde enjeksiyon bir fonksiyon öncesi kişisel hijyeni korumak için kullanılır. Okul ve toplu taşıma alanlarında gribal enfeksiyonların ve hastalıkların yayılmasını önlemek, sağlık ve hijyeni sürdürmek için kullanılır.
Ameliyathanelerde ve yoğun bakım servisi alanlarda bulaşıcı hastalık riskini azaltır. Elleri ve cildi yıpratmaz içeriğindeki katkı maddesi sayesinde derinlemesine temizlik ve yumuşaklık sağlar. İçeriğinde bulunan izopropanol ve elit alkol umuma açık alanlarda el ve cilt hijyenin sağlanmasına yardımcı olur.
Etkin bir cilt koruma sistemine sahip olan Pompalı El Dezenfektanı alkol içeriği sayesinde bakteri ve virüslere karşı da etkin bir savunma sağlar. Cilt üzerinde uzun süreli bakteriyostatik etkiye sahip olan ürün eşit olarak test edilip onaylanmıştır.
Etkin cilt koruma sistemi alkole bağlı cilt kurumasına neden olmaz. Uygun miktarda kullanılan ürün hareketiyle elin her tarafına yayılır ve kendiliğinden kuruması beklenir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.