logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dermosept Handplus El Dezenfektanı 100 ml

Dermosept Handplus El Dezenfektanı 100 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dermosept Handplus El Dezenfektanı 100 ml

Gün içerisinde birçok yere dokunmak zorunda kalıyoruz. İşte, okulda, evde ya da günlük olarak yapılan her türlü aktivitelerde birçok noktaya temas etmemiz, ellerimizin mikrop kapmasına sebep olmaktadır. Burada geliştirilmiş ve oldukça tercih edilen Dermosept Handplus El Dezenfektanı,kullanılabilir.
Küçük bir yapıda olması çanta içerisinde de rahatlıkla taşıyabilmenize olanak sağlar. Çocuklarınız için de okul çantalarına koyabilirsiniz. Böylelikle onlarda her alanda kullanabilir.
Okulda herkesin dokunduğu alanlara çocuklarınızın da dokunması sebebiyle mikrop kapma riski oluşur. Burada el dezenfektanı kullandıkları takdirde, korunma gerçekleşir. Aynı zamanda iş yerinde de, çantanızda bulundurduğunuz el dezenfektanını, ara ara kullanmanız sağlığınız açısından önemlidir.
El dezenfektanı, sabahtan akşama kadar sürekli dışarıda olanlar için özellikle önerilmektedir. İçeriğinde bulunan koruyucu etkisi ile birlikte tek bir sıkım, yeterli olmaktadır. Aynı zamanda yoğun bir kıvamda olması da, sürekli kullanımlar için de tercih edilmektedir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.