logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dere Yumurta Beyaz L 30'lu

Dere Yumurta Beyaz L 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dere Yumurta Beyaz L 30'lu


Dere yumurta sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi olmuştur. Hatta yumurta ile istediğiniz öğünü istediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz. İster sabah kahvaltılarında yumurtayı kaynatın isterseniz akşam yemeğinize çılbır olarak servis edin. Size birçok alternatif sunmaktadır. Aynı zamanda yumurta önemli bir protein kaynağıdır. Sağlık açısından tüketilmesi gereken yumurta bize güç verir. Günde yeteri miktarda tüketildiğinde günlük almamız gereken kolesterolün büyük kısmını yumurtadan karşılamış oluruz.
Almış olduğunuz yumurta ile yapabileceğiniz tariflere bakalım. Kıymalı yumurta, ıspanaklı yumurta, yumurtalı pide, sabah kahvaltılarında omlet, menemen, sebzeli omlet, yoğurtlu yumurta salatası, sahanda yumurta, yumurta kroketi, mısırlı pirinçli peynirli çiftlik omlet, çılbır... Daha bir sürü örnek verebiliriz. Hangi türü hangi öğünde yapılırsa yapılsın sabah ve akşam yemeklerinin vazgeçilmezi ve kurtarıcısı olmuştur. En popüler tüketilen yiyeceklerden biridir. Ama lezzetli yumurta yemek istiyorsanız seçeceğiniz yumurta <strong>dere yumurta</strong> olmalıdır. En iyi tadı alabilmek için yumurtanın da en iyisini seçmek şarttır. Bu yumurta ile yapacağınız her yemekten ayrı bir tat alacaksınız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.