logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Demko Domates Salçası 830 g

Demko Domates Salçası 830 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Demko Domates Salçası 830 g

Demko Domates Salçası (830gr)

Demko domates salçası dalından koparılmış kıpkırmızı domateslerle eşsiz tadı sizin için hazırlanır. Tarladan özenle seçilen domatesleri evlerinize kadar getirilir. Demko salçaları eşsiz tadı ve kokusuyla yemeklerinize lezzet katar.

Yemeklerin vazgeçilmesi Demko domates salçası hiçbir katkı maddesi içermez. Demko domates salçası domateslerin en tazesini bulmak ve yemeklere lezzet katmak için çalışır. 

Yıllardır değişmeyen tadı, hafızalardan silinmeyen kokusu, anneanneden yadigar tarifiyle salçalı yemeklerinizin vazgeçilmezidir. Yemeklere verdiği enfes tatla herkesi yemeklerinize hayran bırakacak. Bir kere tadanların asla vazgeçemediği bir salça. Demko domates salçası her aşaması özenle gerçekleştirilir. 50 yılı aşkın tecrübesiyle en iyi olma yolunda ilerlemektedir.

Geleneksel tarifiyle, yoğun kıvamıyla yıllardır değişmeyen tat Demko domates salçası. Yemeklerinize en yakışanı o olacak. Bu salça da kırmızının en güzel tonu var. Demko domates salçası 830gr paketleriyle satışa sunulmaktadır. Gönül rahatlığıyla güvenerek alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.