logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Demko Domates Salçası 4,4 kg
  • resm Demko Domates Salçası 4,4 kg

Demko Domates Salçası 4,4 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Demko Domates Salçası 4,4 kg

Demko Domates Salçası 4400 gr

50 yılı aşkın tecrübesiyle ve değişmeyen tadıyla yemeklerinizin vazgeçilmezi haline gelecek. Önceliği sağlık olan Demko domates salçaları katkı maddesi içermez. Tarladan toplanan kırmızı domatesleri kullanıyor ve katkı maddesi içermiyor. Taptaze domatesleri evinize getiriyor. Kırmızı tonunun en güzelini bu salçada görmek mümkün.

Yıllardır değişmeyen lezzet. Demko domates salçası çorbalarınıza, makarnalarınıza lezzet katacak. Anneannemizin tarifleriyle yapılan ve doğallı, kokusu, tadı ve o kıpkırmızı görüntüsüyle kullanacağınız ve vazgeçemeyeceğiniz favori salçanız olacak.

Ne yediğinizi bilmek hakkınız. Renklendirici ve koruyucu madde içermeyen Demko domates salçası 4400 gr paketleriyle restoranlarında tercihi olmuştur. Bir kere denemenizle asla vazgeçemeyeceksiniz. Taze ve olgunlaşmış domatesler dalından özenle seçilerek toplanmıştır. 

Doğal formülüyle yemeklerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Yapım aşamaları tek tek özenle yapılan salçalar bir çok kontrolden geçer. Her aşaması temiz düzenli ve özenle gerçekleştirilen Demko domates salçasını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.