logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Danone Muzlu Puding 200 ml 27'li

Danone Muzlu Puding 200 ml 27'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Danone Muzlu Puding 200 ml 27'li

Danone Puding Muzlu 200 Ml

Ailelerin her zaman güvenle tercih ettiği Danone Puding Muzlu 200 Ml, Danone’nin bize verdiği güven ve muzun eşsiz lezzeti ile bu puding vazgeçilmez bir tatlı ya da bazen bir kurtarıcı olabilir. Bir yiyenin bir daha yemek istediği puding, içerisinde ki dolgun kreması, akışkanlığı ve muzun tadını damaklarınızda hissedeceksiniz.

Danone, kullandığı süt ürünlerinin kaliteli olması, yüksek teknoloji işlemlerle sürdürebilirliğini her daim korumuş en güvenli markalardan biridir. Danone’yi Danone yapan kesinlikle içerisinde kullandıkları süt ve katkı maddesinin olmamasıdır. 

Söz konusu süt ürünleri olunca birçok kişi hassas davranabilmektedir. Danone katkısız ve tamamen doğal süt kullanarak elde ettiği ürünleri kullandığı teknoloji ile buluşturarak güvenilirlik ve kalite kazanmıştır. 

Danone muzlu puding 200 ml. Özellikle çocukların ara öğünü ve onların vazgeçilmezi çok sevdikleri tatlıdır. Ailelerin de sütlü atıştırmalık olarak rahatlıkla alabileceği üründür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.