logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Damla Minera Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı
  • resm Damla Minera Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Damla Minera Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Damla Minera Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Damla Minera Limon Aromalı Maden Suyu 200 Ml (6 Adet)

Mineralli su ihtiyacınızı karşılamak için tercih edebileceğiniz ürünler arasında Damla Minera Limon Aromalı Maden Suyu da bulunuyor. Kalsiyum bakımından son derece zengin olan ürün serinleten ve ferahlatan bir etkiye sahip.

Damla Minera Limon Aromalı Maden Suyu limon aroması sayesinde çok daha leziz bir form kazanıyor. Limonun ferahlatan etkisi sayesinde çok daha rahat bir içim imkanı sunabiliyor. Spor aktiviteleri sonrasında vücudun su ve mineral kaybını telafi etmek için de tercih edilebilir.

Cam ambalaj içerisinde 200 ml maden suyu bulunuyor. Her biri 200 ml olan 24 adetlik paket şeklinde kullanıma sunuluyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının soda kategorisinden temin edebilir ve adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.