logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Damla Minera Doğal Maden Suyu 200 ml 6'lı

Damla Minera Doğal Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Damla Minera Doğal Maden Suyu 200 ml 6'lı

Damla Minera Doğal Maden Suyu 200 Ml

Doğal kaynağından elde edilen ve bol miktarda mineral içeren Damla Minera Doğal Maden Suyu günün herhangi bir saatinde tüketilebilen bir ürün. Özellikle kalsiyum bakımından son derece zengin bir içecek olması, her gün tüketilmesini de beraberinde getirebiliyor.

Damla Minera Doğal Maden Suyu hazmı kolaylaştırma etkisine de sahip. Akşam yemeklerinden sonra kendinizi daha iyi hissetmek için tüketebilirsiniz. Yemeği fazla kaçırdığınızda da tercih edebilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 200 ml doğal maden suyu bulunuyor. Her biri 200 ml olan 24 adetlik koli içerisinde tüketime sunulan bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının soda kategorisinde yer alıyor. En doğal içecek çeşitlerini uzaklarda aramanıza gerek yok. Tamamı tek tıkla kapınıza kadar geliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.