logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Damla Doğal Kaynak Suyu 500 ml 24'lü

Damla Doğal Kaynak Suyu 500 ml 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Damla Doğal Kaynak Suyu 500 ml 24'lü

Damla Doğal Kaynak Suyu 500 Ml. (24 adet)

Damla doğal kaynak suyu kesinlikle değerleri ve de lezzeti ile son derece tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda suyunun doğallığı ve tadı ile de içtiğinizde bunu damağınızda tam anlamada hissetmektesinizdir.

Su denildiğinde en sık tüketilen içeceklerin başında geldiği için bu konudaki seçimler oldukça önemlidir. Ancak Damla doğal kaynak suyu 500 Ml. (24 adet) denildiğinde kesinlikle gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bu sebeple eğer temiz bir su içmek istiyorsanız damlanın doğal kaynak sularını tercih edebilirsiniz.

Boy boy olduğu içinde ister tek kişilik olarak 500 ml. 24 adetliği tercih edebilir. İsterseniz de litrelik veya 5 litrelik olanları tercih edebilirsiniz. Tüketiminin hangi yönde olacağı size kalmış ancak temiz içerikli su bulmak bu kadar zor iken damla doğal kaynak duyunu birçok insan tüketmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.