logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dalin Bebe Yumuşatıcı 1,5 L

Dalin Bebe Yumuşatıcı 1,5 LAdet Fiyatı : 114,95 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 689,70 TL
Birim Fiyat: 114,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dalin Bebe Yumuşatıcı 1,5 L

Dalin Çamaşır Yumuşatıcı Bebe Bahar Ninnisi 1,5 Lt

Dalin bebek çamaşır deterjanları, bebek bakım ürünleri konusunda en sık kullanılan seçenekler arasında yer alıyor. Bebek sağlığını tam manası ile koruma altına alması ile bilinen bu ürünlerde bebek sağlığını olumsuz yönde etkileyecek tek bir unsura dahi yer verilmiyor. Yapılan denetimlerde bebek sağlığını koruma altına alarak kusursuz bir temizlik sağlandığı fark ediliyor.

Dalin Çamaşır Yumuşatıcı Bebe Bahar Ninnisi 1,5 Lt ürünü sayesinde bebeklerin derisini tahriş etmeyecek bir yumuşaklık hissi oluşturulacaktır. Siz de Dalin sayesinde bebeklerinizin çamaşırlarının mis gibi kokmasını sağlarken aynı zamanda onların sağlığını tam manası ile muhafaza edebilirsiniz. Global anlamda içeriği ile ödüller alan bu markanın fiyatları da oldukça uygundur.

Yumuşatıcı seçimi sırasında aksaklık yaşanmaması için ve bütçenizin de sorunsuz şekilde kullanılması adına Bizim Toptan en uygun alternatiflerden biri olacaktır. Yumuşatıcı tercih eden kişilerin hem boyut hem de marka konusunda bütün güvenilir alternatifleri Bizim Toptan sayfasından sipariş etme hakkı bulunuyor. Bu şekilde alışveriş gerçekleştirmek sizin için çok daha kolay olacak.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.