logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dalin Bebe Çamaşır Deterjanı Sıvı 1,5 L

Dalin Bebe Çamaşır Deterjanı Sıvı 1,5 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dalin Bebe Çamaşır Deterjanı Sıvı 1,5 L

Dalin Sıvı Çam Deterjanı Bebe 1,5 litre

Dalin sıvı çam deterjanı bebe sayesinde bebeklerinizin çamaşırları iyi biçimde temizlenirken, alerji yapma riski de çok aza indirilmektedir. Sıvı deterjan olması nedeniyle çamaşırlarda herhangi bir deterjan kalıntısı kalmaz ve böylece bebeklerin ciltlerinde tahriş oluşma ihtimali ortadan kalkar.

Sıvı bebe deterjanı ile bebek giysilerinde oluşması muhtemel mama, süt, meyve vb. lekeler etkili biçimde çıkartılır. Anti alerjik bir ürün olarak formüle edilmiştir. Bebeklerin ciltleri çok hassas olduğundan buna uygun şekilde ürün tasarlanmıştır. Aynı zamanda sıvı deterjan ile bebeğinizin çamaşırlarını elde yıkamanız mümkün!

Çam özlü olmasıyla çok güzel bir koku veren sıvı çam deterjan boya içermez. Bebeğin çamaşırlarını etkili biçimde temizlerken, kolayca çamaşırdan durulanabilmesi de anne ve babaları memnun bırakmaktadır. Sıvı deterjan 1,5 litrelik şişesi içinde satışa sunulmuştur.

Sıvı çam deterjanı ile bebeğinizin cildini tahriş etmeden, çamaşırlarını en iyi biçimde temizleyerek onlara hoş ve ferahlatıcı bir koku verebilirsiniz. Bebekler hem temizliğin hem rahatlığın ve ferah bir hissin keyfini çıkartabilirler!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.