logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cukurova Mangal Kömürü 2 kg

Cukurova Mangal Kömürü 2 kg


Sepette 79,95 TL

Adet Fiyatı : 89,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 1019,40 TL
Birim Fiyat: 84,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cukurova Mangal Kömürü 2 kg

Çukurova Mangal Kömürü 2 Kg

Çukurova mangal kömürü 2 kg muhteşem yanma performansı ile dikkat çekiyor. Ayrıca oluşturduğu ısının gıda ile temas aşamasında ne derece uyumlu olduğu ile alakalı incelemelerden geçirilmiştir. Bu alanda tam onay almıştır. Sergilediği performans kadar gıda pişirme konusunda sunmuş olduğu etki de göz kamaştırıcı!

Mangal kömürü seçimi yaparken hem hızlı hem de sorunsuz bir şekilde pişirme performansı sağlayabilmesi için harika bir fırsat elde edilmiştir. En kısa süre içerisinde besinlerin pişirilmesi için uzun süre devam eden yanma niteliği geliştirilmiştir.

Bu alanda ne derece nitelikli olmasına karşın oldukça uygun fiyatlı olması memnuniyeti artırıyor. Özellikle aynı klasmanda olan diğer ürünler ile karşılaştırıldığında ne derece bütçe dostu olduğunu yeniden görebilirsiniz.

Uzmanların tüm yönergelerine uygun bir şekilde hazırlanmış olan bu ürün sizin için verimliliğin yansıması olacaktır. Çukurova Mangal Kömürü ile beraber pikniklerden yemek hazırlıklarına kadar her alanda muhteşem şekilde faydalanabilirsiniz. Ulusal standartlara uygun şekilde imal edilen ve paketlenen bu ürün size de sorunsuz bir şekilde pişirme imkanı sunacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.