logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cp Piliç Vakumlu Kangal Sucuk 250 g

Cp Piliç Vakumlu Kangal Sucuk 250 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cp Piliç Vakumlu Kangal Sucuk 250 g

Cp Piliç Vakumlu Kangal Sucuk

Sucuk; etin fermantasyonu ve baharatlarla olan muhteşem uyumu ile elde edilmiş geleneksel bir Türk lezzetidir. Bu geleneksel yiyeceğe farklı bir bakış açısı kazandırmak için piliç etinden ürettiğimiz CP Piliç Vakumlu Kangal Sucuk ‘lıkambalajı ile sofralarınızda yer alıyor.

Dana eti tüketemeyenler için güzel bir alternatif olan CP Piliç Vakumlu Kangal Sucuk tüketicilerine piliç etinin hafifliğini sunuyor.

Günün her saatinde yiyebileceğiniz CP Piliç Vakumlu Kangal Sucuk mutfağınızdan eksik etmeyeceğiniz bir lezzettir. İster sabah kahvaltısında yumurta eşliğinde, isterseniz de öğlen ve akşam atıştırmalarınızda tostlarınızın içerisinde tüketebilirsiniz. Ayrıca çay saati ve günlerinizde böreklerinizin içinde kullanabilir, mangal yaparken ekmeğin arasına ya da ev yapımı pizzalarınızın harcına da ekleyebilirsiniz. Kısacası CP Piliç Vakumlu Kangal Sucuk birçok farklı alternatif kullanımı ile sofralarınızda yer alacaktır. 

CP Piliç Vakumlu Kangal Sucuk vakumlu ve güvenli ambalajı ile bir kez kullanıldıktan sonra, buzdolabında saklanabilir. Daha sonra çıkarılıp tekrar tüketilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.