logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cp Piliç Salam 850 g

Cp Piliç Salam 850 g


Adet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cp Piliç Salam 850 g

Cp Piliç Salam

Cp piliç salamolarak kahvaltı sofralarınızı süslemek için raflarda yerini alıyor. Kahvaltı sofralarının en sevimli sunumları için kullanılan salamlar, cp piliç salam ile damaklarda da eşsiz bir lezzet bırakıyor.

Salamların ince ince kesilmesi ve kıvrımlı olarak masaya konması kahvaltının özenle hazırlandığını gösteren süslerden biri. Sofrada kıvrılan bedenleri ile yer alan yumuşacık piliç salam yemeye doyamayacağınız lezzetleri de içinde barındırıyor. Bu eşsiz lezzet kahvaltıların olmazsa olmazlarından.

Kahvaltıya masasında yer alan salamlar kahvaltıya renk katıyor. Renkli sofraların eşsiz adresi olan cp piliç salam, her kahvaltıda yanınızda.

Farklı lezzetler arayan ve kahvaltılarda farklı tatlar yemekten hoşlanan kahvaltı severler için harika bir ürün. Bu ürün ile hem sofranıza renk katabilir hem de eşsiz bir tat alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.