logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cp Kokteyl Sosis 500 g

Cp Kokteyl Sosis 500 g


Adet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cp Kokteyl Sosis 500 g

Cp Kokteyl Sosis

Sosisler hindi ya da piliç gibi çeşitli alternatiflere sahip. Bu yolla herkes kendi damak tadına hitap edeni seçebiliyor. Ve kahvaltı sofralarına hoş bir lezzet katmaya başlıyor.

Mesela Cp kokteyl sosis şeklinde temin edilebilir. Piliç içeren sosis, kısa ve ufak yapılıdır. Bundan dolayı kokteyl olarak anılır ve pratik yapısı ile sofralara anında eşlik eder.

Tavada kısa sürede hazırlanan Cp kokteyl sosis, iştahınızı arttıracaktır. İsteyenler üzerine domates sosu ekleyerek servise hazırlayabilir. Haricinde kaşarlı olarak da beğeni toplayan kahvaltılıklar arasında yerini almıştır.

Küçük bir bıçak kesiği ile sosisin daha iyi bir şekilde pişmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede sosis pişerken şekil alır ve eğlenceli hale gelir. Özellikle de çocukların beğenisini toplar. Bunun için kahvaltı yapmak istemeyen çocuklara servis edilebilir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.