logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çorum Yumurta Beyaz L 30'lu

Çorum Yumurta Beyaz L 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çorum Yumurta Beyaz L 30'lu

Çorum Beyaz Yumurta L ’

Çorum Yumurta 1986 yılından beri aktif olarak yumurta üreticiliği yapmaktadır. Tam 34 yıllık tecrübemiz ile sizlere en kaliteli yumurtaları sunuyoruz. En lezzetli ve en güvenilir adres olan Çorum Beyaz Yumurta L ’ ambalajı ile şimdi online marketimizde!

Tüm Türkiye çapındaki yumurta üretiminin yüzde 4’ü Çorum Yumurtaya aittir. Böylece Türkiye çapında en çok tercih edilen yumurta üreticisi olmanın gururunu yaşıyoruz.

En kaliteli ve güvenilir tesislerimizde yetiştirdiğimiz yumurtalar, kapalı sistem modern kümeslerimizde üretilmektedir. Yumurtanın elde edilip paketlenene kadarki her sürecinde, civcivden tavuğa kadar veteriner kontrolü ile ilerliyoruz. Dolayısıyla en sağlıklı ve güvenilir yumurtalar Çorum Beyaz Yumurtadan alınır.

Her gün güne başlarken, yemeklerinizde, çorbalarınızda ve her türlü ihtiyaçlarınızda Çorum Beyaz Yumurtayı güven ve afiyetle tüketebilirsiniz. Kalitesi ve lezzetiyle asla mutfağınızdan eksik etmeyeceğiniz Çorum Beyaz Yumurta şimdi yeni ambalajıyla sizlerle buluşuyor. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.