logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çorum Yumurta Beyaz L 15'li

Çorum Yumurta Beyaz L 15'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çorum Yumurta Beyaz L 15'li

Çorum Yumurta Beyaz L ’

Çorum yumurta beyaz kahvaltıların ve hafif öğünlerin sıklıkla tercih edilen alternatiflerindendir. Çorum yumurta beyaz kahvaltı öğünlerine çeşit olabildiği gibi diğer öğünlerde de tercih edilebilir. Bu yumurta oldukça lezzetli ve doyurucudur. Taze oluşuyla tadı kendisini hemen belli eder. Çorum yumurta beyazı sevenleri bu tadı kolaylıkla tanırlar. 

Çorum yumurta beyaz damaklarda enfes bir tat bırakan yumurtadır. Her öğün masalara lezzetiyle eşlik eder. Pişme çeşitliliğiyle de mutfaklarda yerini alır. Hemen hemen her şeyin içine giren ve yakışan Çorum yumurta poğaçaların üzerine sürülerek sunum ve lezzet güzelliği katar. 

Bu yumurta çorbaların kıvam almasında ve keklerin içine de kullanılabilir. Yaz günlerinde hafif öğünlerin ilk aklına gelen besindir Çorum yumurta beyaz. Her haliyle çok lezzetlidir. 

Çorum yumurta beyazın kokusu ağızları sulandırır. İştah açar ve göz zevkine hitap eder renkleriyle. Çorum yumurta beyazının vazgeçilmezleri her öğün bu yumurtadan yemek isterler. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.