logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Colgate Total Gelişmiş Beyazlık 75 ml

Colgate Total Gelişmiş Beyazlık 75 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Colgate Total Gelişmiş Beyazlık

Colgate Total Gelişmiş Beyazlık şeklinde paketlenmiş yapısı ile bütçenizi korurken aynı zamanda dişlerinizin tam manası ile bakımlı bir hal almasını sağlayacaktır. Dişlerin beyazlatılmasını sağlarken olası çürüklerin de minimum seviyeye indirilmesi mümkün kılınıyor.

Colgate’in bu total serisi nefesin çok daha ferah bir hale gelmesini de mümkün kılıyor. Özellikle sigara kullanan kişilerin nefes kokusu sorununa karşı kullanabileceği bu ürün dişlere ve ağza bakım yapmayı da ihmal etmiyor. Çay ve kahve tüketen kişilerde de meydana gelen bu koku sorunu ile mücadele için Total serisi özel olarak üretilmiştir.

Uzun vadeli kullanım sırasında diş etlerinde kanama gibi bir durum kesinlikle söz konusu olmayacaktır. Kanamanın tedavi edilmesi ve diş etlerinde yaşanan hassasiyetin minimum seviyeye indirilmesi için gerekli olan tüm önlemler alınmıştır.

Colgate diş macunu kullanırken aynı zamanda seçmiş olduğunuz diş fırçasının da yapısının donanımlı olması gerekiyor. Bu diş macunu ile aynı seride yer alan fırçaları tercih ederek bakım kapasitesini artırma imkanını elde edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.