logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Colgate Optik Beyaz Diş Macunu 75 ml

Colgate Optik Beyaz Diş Macunu 75 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Colgate Optik Beyaz Diş Macunu 75 ml

Colgate Optik Beyaz Diş Macunu

Dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı olan Colgate Optik Beyaz Diş Macunu bir hafta içerisinde bir ton daha beyaz dişlere sahip olmanızı vaat ediyor. Aynı zamanda dişlerinizi temizleyerek gerekli bakımı yapan bir formüle sahip.

Colgate Optik Beyaz Diş Macunu formülünün etkili olabilmesi için günde 2 defa olmak üzere 4 hafta boyunca düzenli olarak fırçalanması gerekiyor. Dişlerde oluşan hafif lekelerin görünümünü azaltan ürün yeni leke oluşumunu da engellemeye yardımcı olan bir formüle sahip.

Ambalaj içerisinde diş macunu mevcut. Bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının diş macunu kategorisinde yer alıyor. Diş ve ağız bakımınız için ihtiyaç duyabileceğiniz kaliteli ürünlerin tamamını internet mağazasında sadece tek tıkla bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.