logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Colgate Optik Beyaz Diş Macunu 75 ml

Colgate Optik Beyaz Diş Macunu 75 ml

1 Alana 1 Bedava !

Adet Fiyatı : 24,90 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 1043,61 TL 1195,43 TL
Birim Fiyat: 21,74 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 16.04.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Colgate Optik Beyaz Diş Macunu

Dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı olan Colgate Optik Beyaz Diş Macunu bir hafta içerisinde bir ton daha beyaz dişlere sahip olmanızı vaat ediyor. Aynı zamanda dişlerinizi temizleyerek gerekli bakımı yapan bir formüle sahip.

Colgate Optik Beyaz Diş Macunu formülünün etkili olabilmesi için günde 2 defa olmak üzere 4 hafta boyunca düzenli olarak fırçalanması gerekiyor. Dişlerde oluşan hafif lekelerin görünümünü azaltan ürün yeni leke oluşumunu da engellemeye yardımcı olan bir formüle sahip.

Ambalaj içerisinde diş macunu mevcut. Bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının diş macunu kategorisinde yer alıyor. Diş ve ağız bakımınız için ihtiyaç duyabileceğiniz kaliteli ürünlerin tamamını internet mağazasında sadece tek tıkla bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.