logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Colgate Kids Ekstra Yumuşak Diş Fırçası Adet

Colgate Kids Ekstra Yumuşak Diş Fırçası AdetAdet Fiyatı : 69,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 839,40 TL
Birim Fiyat: 69,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Colgate Kids Ekstra Yumuşak Diş Fırçası Adet

Colgate Kids Ekstra Yumuşak Diş Fırçası

Çocuklar için tasarlanmış olan Colgate Kids Ekstra Yumuşak Diş Fırçası ideal yumuşaklık düzeyine sahip kılları sayesinde kullanım esnasında rahatsızlık vermez. Farklı yüksekliklerde olan kılların uçları yuvarlatılmış durumda. Küçük dişler ve küçük ağız ile birebir uyumlu olan ürün çocukların dişlerini kolaylıkla fırçalamasını sağlıyor.

Colgate Kids Ekstra Yumuşak Diş Fırçası ön süt dişleri çıkmış olan ve azı dişleri gelişmekte olan çocuklar için tasarlanmış olduğundan 2 yaşındaki çocukların kullanımı için ideal bir tercih olabilir. Diş fırçasının sap bölümünde sevimli bir hayvan figürü bulunuyor.

Ürün Bizim Toptan internet mağazasının diş fırçası kategorisi içerisinde yer alıyor. Ürünü sadece tek tıkla temin edebilir ve kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.