logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cola Turka Cam Şişe 200 ml 24'lü

Cola Turka Cam Şişe 200 ml 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cola Turka Cam Şişe 200 ml 24'lü

Cola Turka Cam Şişe 200 Ml (6 Adet)

Bunaltıcı yaz aylarının vazgeçilmez içeceğidir. Hem serinletip hem de ferahlık verir. Mutlu akşam yemeklerinin en sevilen içecekleri arasında yer alır. Koruyucu cam şişesiyle taze bir şekilde içilir.

Her öğünün ve atıştırmalığın kaçınılmaz tercihidir. Kişiye enerji vererek, dinçleştirir. Cola Turka her kesimden ve yaştan insanın bayılarak içtiği içecekler arasındadır. Cola Turka Cam Şişe 200 Ml (6 Adet): Yemeklerin yanında içilmesiyle ortaya enfes bir lezzet sunar. 

Pratik ve kullanışlı cam şişesi en çok kullanılan içecek maddelerinden biridir. Neşeli sofraların sevilen ürünü, Ramazan aylarının vazgeçilmezidir. Abur cuburların yanında keyifle içilen Cola Turka,  daha çok çocuk ve gençlerin tanınan içeceğidir. 

Her yerde bulunan kullanışlılığı, pratik cam şişesi ve hızlı içme olanağı tanıyan özelliği sayesinde çocuktan yaşlısına kadar herkesin gözdesi olmuştur. Cola Turka, asit ihtiyacını gideren ve serinlik veren yapısıyla marketlerin vazgeçilmez ürünü olmuştur. Geleneksel aile ortamlarında neşe veren lezzeti ve özgün aromasıyla dikkat çeker.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.