logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Coca Cola Şekersiz Pet 2,5 L

Coca Cola Şekersiz Pet 2,5 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Coca Cola Şekersiz Pet 2,5 L

Coca Cola Şekersiz Pet 2,5 Lt

Hem formunuzu korumak istiyor hem de kolanın tadından mahrum kalmak istemiyorsanız Coca Cola Şekersiz Pet 2,5 Lt tam da sizin için hazırlanmış bir ürün. Sıfır kalorisi ile kolanın muhteşem tadı ağzınızdan eksilmeden formunuzu koruyabileceksiniz.

Akşam yemeğe misafiriniz çok mu? Konu komşu, enişte, hala, dayı, kuzen, çoluk çocuk sizde mi olacak? Yemeğin yanında içilecek içeceği mi düşünüyorsunuz? Artık düşünmenize gerek yok. Coca Cola Şekersiz masanızda sizinle olacak. 2.5 litrelik aile boyuyla herkese yetecek kadar Coca Cola var.

Yemek çeşidiniz çok mu? Neyin yanına ne gider diye mi düşünüyorsunuz? Bunun için de düşünmenize gerek yok. Coca Cola, tuzlu tatlı her yemeğin yanında servis edilebilir. Hem de kalorisi yok. Kolanın kalorisini düşünmeye gerek kalmadan istediğiniz kadar yiyebilirsiniz.

Yazın 40 derece sıcağında bunaldınız mı? Üstüne bir de vantilatörünüz mü bozuldu? Telaş yapmanıza gerek yok. Dolaptan alacağınız buz gibi bir Coca Cola ile içinizi ferahlatabilir ve derin bir oh çekebilirsiniz. Coca Cola her anınızda yanınızda.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.