logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Coca Cola Pet Orijinal M.P. 4x1 L
  • resm Coca Cola Pet Orijinal M.P. 4x1 L

Coca Cola Pet Orijinal M.P. 4x1 LAdet Fiyatı : 110,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Coca Cola Pet Orijinal M.P. 4x1 L

Coca Cola Pet Orıjınal M.P 1 Lt (4 Adet )

Ferahlatıcı bir içecek arayanlara Coca Cola eşlik eder. Buzdolaplarına saklanan ve serin serin tüketilen içecek, yediden yetmişe herkese hitap eder. Hafif şekerli ve asitli yapısı ile damakları şenlendirir. Çoğu yiyeceğin yanına yakıştığı için de Coca Cola Pet Orijinal M.P öne çıkmıştır.

Her an ferah kalmak isteyenler Coca Cola tercihinde bulunabilir. Daha ilk yudumunda serinliği hissetmemeniz mümkün değil. Bundan dolayı çoğu yemeğin yanına yakışır. Yemekleri tüketmenize yardımcı olur. Tadı ile herkesi kendine hayran bırakır ve misafir sofralarının olmazsa olmazları arasındadır.

Özel kutular sayesinde saklanması daha kolay. Böylece asidi kaçmaz ve diğerlerini dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz. Asitli yapısı korunur ve tazeliğini kaybetmez. İstediğiniz yemeğin yanına açabilirsiniz. Aynı zamanda zengin misafir sofralarına eklenebilir. Sofralara yakışacak olan içeceklerin başında gelir.

Yemeklerden daha fazla haz almak isteyenler de Coca Cola tercihinde bulunuyor. Her an tüketime uygun olan içecek, yaz ve kış aylarında her dolapta yerini alır. Ve tüketmek isteyenler ayrı kutular sayesinde daha rahat eder.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.