logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Coca Cola Kutu 200 ml 24'lü

Coca Cola Kutu 200 ml 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Coca Cola Kutu 200 ml 24'lü

Coca Cola Kutu 200 Ml 24 Adet

 

Kola denilince akla gelen ilk firma hiç kuşkusuz Coca Cola olmaktadır. Bunun dışında birkaç marka daha kola üretimine yer veriyor. Ancak her zaman kaliteden ödün vermeyen Coca Cola tercih halinde. Tadı ile herkesin beğenisi kapan Coca Cola farklı ml detayları eşliğinde alıcısını karşılamakta. Bizim Toptan içerisinde de farklı litreleri eşliğinde satışa hazır durumdadır.

 

Coca Cola kutu 200 Ml 24 adet olarak temin ediliyor. Yani küçük ebatlardan toplamda 24 adet Coca Cola hazır durumda. Bu şekilde olması asit sorunu yaşamanızı engeller. Şöyle ki şişe kolaların açıldığı gün içerisinde tüketilmesi gerekir. Çünkü bir gün sonra asit özelliği kaybolur. Asit özelliği kaybolan kolalar ise şekerli sudan farksız hale gelmektedir. Bu yüzden küçük kutular eşliğinde satılanlar tercih edilebilir.

 

Kişi saysında bağlı olarak kutu kola servisinde bulunmak zor değil. Orijinal tadı ile misafirlerinizi karşılayan Coca Cola, şekliyle de dikkat çekmekte. Kırmızı, hoş kutusu eşliğinde sergilenir. Kısacası misafir ağırlamak için de uygun olan içecekler arasındadır. Üstelik her türlü yemeğin yanına yakıştığı için de sofraların vazgeçilmezi halinde.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.