logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Clear Men Şampuan Saç Dökülmesine Karşı 600 ml

Clear Men Şampuan Saç Dökülmesine Karşı 600 mlAdet
Paket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Clear Men Şampuan Saç Dökülmesine Karşı 600 ml

Clear Men Şampuan Saç Dökülmesine Karşı, oldukça etkili performansı ile tercih edilen bir üründür. Saç dökülmesine karşı içeriğinde bulundurduğu güçlü formülü ile çoğunluğun tercihinde olmaktadır.
Clear Men Şampuan Saç Dökülmesine Karşı kullanımı esnasında saç derisinde bulunan tıkanıklık gözenekleri açar. Böylelikle kepek oluşumu ya da saç dökülmesi için önleyici bir şekilde yer almaktadır. 7'den 70'e herkesin tercih ettiği ürün belirli bir kullanımdan sonra saç dökülmesinde gözle görülen bir  azalma sağlamaktadır. Aynı zamanda muhteşem kokusu ile birlikte duş sonrasında kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz.
Saçlarınızın sürekli olarak yağlanması ya da buna benzer problemler yaşadığınız takdirde de ürünü tercih edebilirsiniz. İçeriğinde bulundurduğu muhteşem formülü ile birlikte çoğunluğun saç dökülmesine karşı ilk akla gelen üründür.
Yoğun olarak yer alması uzun süreli kullanımlar için tercih edilmektedir. Avucunuza aldığınız çok az miktar ile yoğun bir köpürme yaşanır. Saç dökülmesi riski yaşayanlar için önerilen ürünü sizde tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.