logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Clear Men Hızlı Stil Şampuan 600 ml

Clear Men Hızlı Stil Şampuan 600 mlAdet
Paket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Clear Men Hızlı Stil Şampuan 600 ml

Erkekler için özel olarak formüle edilen ikisi bir arada Clear Men Şampuan Hızlı Stil  saç bakımına önem veren erkekler için önemli bir bakım ürünü.
Saç köklerini besleyen zengin ve organik içeriğe sahip olan ürün vitamin ve mineraller ile zenginleştirildi. Saç derisini besleyen ve saçlarda kepek oluşumunu engelleyen özel formülünün yanı sıra saç derisinin daha temiz ve sağlıklı hale gelmesini sağlar.
Saçı kirden arındırırken kolay şekil almaya yardımcı olur, saçın düzgün uzaması ve dökülmesini engellemek için gerekli olan tüm temel besinler ile saçı besler. Doğada bulunan çiçek aromaları ve ağaç özlerinden üretilen  Şampuan belirgin ve kendine özgü kokusu ile saçlarda uzun süre etkisini sürdürür.
Her zaman bakımlı görünmeyi destekleyen şampuan saç bakımının vazgeçilmezi haline geldi. Düzenli ve sürekli kullanımda oradaki değişimi hissettiren doğal içerikli şampuan saç derisi başta olmak üzere saçın kökten uca bakım yapılmasını sağlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.