logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çizmeci Time Wafer Master Teneke 250 g

Çizmeci Time Wafer Master Teneke 250 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çizmeci Time Wafer Master Teneke 250 g

Çizmeci Time Wafer Master Teneke

Yıllardır en sevdiğiniz atıştırmalık gofret Çizmeci Time Wafer Master Teneke ! Vazgeçilmez lezzetlerin en başında gelen bu mini rulo gofretler ile 7’den 70’e herkesi sevindirmek çok kolay.

Milkshake kremalarına kaşık yaptığımız, pudinglerin kenarına koyduğumuz hem güzel görüntü veren hem de yemesi çok eğlenceli olan rulo gofret ile tatlı keyfiniz artık çok daha güzel geçecek!

Yoğun fındık dolgusu ağzınızda dağılırken gofretinin inceliği ve çıtırlığı ile yedikçe yiyesiniz gelecek. Fındık ve kakaonun muhteşem buluşması ile hem enerjinizi hem de keyfinizi arttıracak!

Bu tadı bilenlerin vazgeçilmezi olan Çizmeci Time Wafer Master’ı ilk denediğiniz andan itibaren çok sevecek ve kalitenin farkına varacaksınız. Hem çocukların hem büyüklerin en sevdiği atıştırmalığı olan mini rulo gofretler ile kaliteli tatlı keyfinin hazzını yaşayacaksınız!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.