logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çizmeci Time Wafer Master Fındıklı 250 g

Çizmeci Time Wafer Master Fındıklı 250 gAdet Fiyatı : 90,00 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 918,00 TL
Birim Fiyat: 76,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çizmeci Time Wafer Master Fındıklı 250 g

Çizmeci Time Wafer Master Fın

Çizmeci Time Wafer Master Fın , içindeki fındık kreması ile üzerine sarmal şeklinde sarılmış kıtırı tadını damağınızda bırakacak. Yedikçe yemek isteyeceğiniz lezzete sahip ve hafif olan bu gofret ile farklı bir gofret tadacaksınız.

En büyük farklarından biri ise çubuk şeklindeki tasarımı ve iç dolgusu. Yemeyi kolaylaştırıyor ve ısırdığınız anda ağzınızın içinde dağılarak yoğun fakat hafif bir tat bırakıyor. Bu sayede açlık hissettiğinizde de yanınızda bulundurursanız lezzetli şekilde açlığınızı bastırabilirsiniz.

Kahve ile muhteşem bir uyum gösteren Çizmeci Time Wafer Master Fındıklı ayrıca dondurma, muhallebi, puding, supangle gibi tatlılar ile de uyumlu bir tat yaratarak size ayrı bir deneyim sunuyor. Pastalarınızı süslemek için de kullanarak pastalarınızın görüntüsünü güzelleştirebilirsiniz.

Atıştırmalıklar kategorisinde kendine sağlam bir yer edinen bu gofret teneke kutusu ve kapağı ile uzun süreli bir saklama imkanı sunuyor. Ayrıca teneke kutuya dik olarak dizilmiş gofretleri yeme kolaylığı da sağlıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.