logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çizmeci Time Wafer Master Çikolatalı 65 g 24'lü

Çizmeci Time Wafer Master Çikolatalı 65 g 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çizmeci Time Wafer Master Çikolatalı 65 g 24'lü

Çizmeci Time Wafer Master Çikolatalı

Çizmeci Time Wafer Master Çikolatalı ile çay saatlerinize renk katın. Gofret üretimi konusunda Çizmeci markasının ülkemizde büyük beğeni gördüğü fark ediliyor. Siz de harika bir lezzete en nitelikli ürünler ile ulaşmak isterseniz doğru noktada bulunuyorsunuz!

Wafer seçeneklerine bakıldığı zaman içinde yer alan dolgusundan dış katmanlarının kıtır kıtır yapısına kadar memnun eden bir etki ortaya koyduğunun da belirtilmesi gerekir.

Çizmeci üretim aşamalarında hem yetişkinlerin hem de gençlerin severek tüketeceği bir ürün hazırlamıştır. Hazırlık sürecinde kullanılan yeni hasat undan muhteşem çikolata dolgusuna kadar her alanda harika bir malzeme kalitesi göze çarpıyor.

Çay saatlerini daha lezzetli ve keyifli hale getirmek için harika bir fırsat yakalayacaksınız. Çizmeci markası sayesinde artık molalarda ağzınıza atacağınız birkaç parça ile yeniden enerjinizi toplama imkanını da elde edebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.