logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çizmeci Time Crepe Teneke 240 g

Çizmeci Time Crepe Teneke 240 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çizmeci Time Crepe Teneke 240 g

Çizmeci Time Crepe Teneke

Atıştırmalık arayışında olan kişileri için harika bir lezzet ile üretilen rulo gofret kalitesi ile de memnun bırakmaktadır. Özellikle içerisinde yer alan aromaların ve dolgunun kaliteden ve lezzetten taviz vermeden oluşturulmuş olması genel verimliliği maksimum dereceye çıkartmaktadır.

Çizmeci time crepe teneke sayesinde çay saatlerinize keyif katabilirsiniz. Harika bir lezzete sahip olan bu ürünlerin verimliliği memnun bırakmaya devam etmektedir. Siz de Çizmeci markasının lezzetine bir göz atarak şuana kadar hiç tatmadığınız bir aromanın tadını çıkarabilirsiniz.

Rulo gofret seçenekleri sayesinde çay ve kahve saatlerinizi aynı zamanda bir lezzet şölenine dönüştürebilirsiniz. İçerisinde kullanılan tüm malzemelerin gerekli olan kalite kontrollerinden ve onayından geçirilmiş olması da memnuniyeti artıran detaylar arasında kendini göstermektedir.

Kutu içerisinde sunulmuş olması muhafaza edilmesini kolaylaştırmaktadır. Özellikle bayatlama gibi bir sorunu da ortadan kaldırması en sevilen nitelikler arasındadır. Yanınızda bulundurduğunuz gofret kutunuzu açın ve en yoğun zamanlarda dahi lezzetin tadını çıkarma imkanını anında elde edin. Kutunun kapağını kapatın ve bayatlamadan koruyun!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.