logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çizmeci Time Crepe 65 g 24'lü

Çizmeci Time Crepe 65 g 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çizmeci Time Crepe 65 g 24'lü

Çizmeci Time Crepe

Gofretler… Çilekli, çikolatalı, fındıklı gibi çeşit çeşit aromalarla hem leziz atıştırmalıklar hem tatlı ikramlar. Kahvenin, sütün yanında damaklarda harika tatlar bırakırlar. Çizmeci Time Crepe de bu muhteşem ikramlardan bir.

Fındıklı çikolata kreması ve ince gofretin harika uyumuyla hem tek başına hem meşrubatların yanında vazgeçilmez atıştırmalık… Vazgeçilmez lezzeti ve estetik görünümüyle atıştırmalık tabaklarının süsü…

Ders çalışırken, işteyken, spordan sonra, her zaman ve her yerde… Kahveyle, sütle, çayla… Damaklarda eşsiz çikolata tadıyla şölen yaratan Çizmeci Time Crepe, hayatın her anında yanında!

Yemekten sonra, yemekten önce, canın tatlı çektiği her anda, eşsiz dokusu, incecik gofreti ve seçkin kakao çekirdekleri ve en olgun, kusursuz fındıklardan üretilen kremasıyla Çizmeci Time Crepe hem açlığı yatıştırır hem eşsiz lezzetiyle büyüleyici bir tat bırakır ağızda.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.