logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cihanser Hellim Peyniri 1 kg

Cihanser Hellim Peyniri 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cihanser Hellim Peyniri 1 kg

Cihanser Hellim Peyniri  

Cihanser Hellim Peyniri kahvaltılara farklı bir lezzet katıyor. Peynirin kültürümüzdeki yerini bilerek farklı peynir lezzetleri ile sofralarımızda misafir olan Cihanser, hellim peyniri ile alternatif bir deneyim imkânı sunuyor. 

Cihanser hellim peyniri orta sertlikte ve hafif tuzlu bir lezzete sahip. Kızartarak veya kızartılmadan tüketilebilir. Kızartılmadan tüketildiğinde ağzınızda kendine özgü bir lezzet bırakıyor. Vakumlu ambalajı sayesinde uzun süre dayanmaktadır. 

Cihanser Hellim Peyniri 1000 Gr ile kahvaltı sofralarınızı süsleyebileceğiniz gibi makarna, salata gibi farklı yemekler de hazırlayabilirsiniz. Yemeklerin yanında aperatif olarak sunabilirsiniz. Hatta tek başına atıştırmalık olarak da kullanılabilir. Yanınıza alacağınız veya çocuklarınızın beslenme çantasına koyacağınız sandviçler için oldukça lezzetli bir seçenek olacaktır. 

Cihanser hellim peynirini tavada veya tost makinesinde iki tarafı da kızaracak şekilde hazırlayabilirsiniz. Kızartmadan önce ince dilimler halinde küp küp doğramanız gerekiyor. Doğradıktan sonra 5-10 dakika suda bekleterek kızartabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.