logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cihan Gezen Tavuk Yumurtası M 15'li

Cihan Gezen Tavuk Yumurtası M 15'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cihan Gezen Tavuk Yumurtası M 15'li

Cihan Gezen Tavuk Yumurtası (M)

Gezen tavuk yumurtası diye adlandırdığımız bu ürün, sabah gün doğduğunda hayvanlar dışarı çıkmadan kapalı alanda yemlenirler, sonrasında kapılar açılıp gün boyu dışarıda ki çimlerden, topraktan vs. gibi yerlerden günlük ihtiyaçları olan D,E vitaminleri ve proteinleri doğal yollarla alırlar. Bu lezzetli yumurta tadını, tavukların gün boyu eşeleği toprağa ve güneş ışığına borçludur. 

Cihan Gezen Tavuk Yumurtası (M) , sucuklu yumurtalarda, omletlerde, menemenlerde, hamur işi ve pastalarda rahatça kullanıma uygundur. Sofralarınızın vazgeçilmezi olmaya aday Cihan Gezen Tavuk Yumurtasını sağlığınız için mutlaka denemelisiniz.

Cihan Gezen Tavuk Yumurtası kalp sağlığını koruyan organik içeriği sayesinde güvenle kullanılabilir. Ayrıca barındırdığı kolin sayesinde beyin gelişimini de olumlu yönde etkiler. Hamile Kadınların Ve buluğ çağındaki çocukların mutlaka Organik Yumurta tüketmesi gerekir. Çocukların ve yetişkinlerin kas gelişimi için oldukça faydalı olan gezen tavuk yumurtalarını sevdiklerinize güvenle yedirebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.